Avem treaba la Echipa Bloggerilor

Grupa de la Mondialele de polo

25/02/2013 Comments (6) Sport

Echipa bloggerilor – lot si primul meci

Dupa cum v-am spus, e timpul pentru miscare si actiune la Echipa Bloggerilor si cum am primit o invitatie, revin cu lotul pentru aceasta serie de meciuri.

Marti, 26 februarie, la orele 20:00 la Sud Arena (foto jos pentru harta) Echipa Bloggerilor va intalni intr-un meci amical echipa MPG & friends, organizatorii Romanian Corporate Sports. Lotul pentru meciurile pe care le vom disputa adiacent acestei competitii este urmatorul:

1. Mircea Mester www.mirceamester.ro (capitanul echipei)
2. Adi Zabava www.adizabava.ro
3. Toma Nicolau www.tomanicolau.ro
4. Bogdan Dascalescu http://ihearlights.net/
5. Alex Cirstea www.alexcirstea.ro
6. Lucian Marin http://lipa-lipa.ro/
7. Marius Matache www.mariusmatache.ro
8. Alex Dragan www.dappergents.ro
10. Marian Ionescu www.mariciu.ro
11. Vlad Dulea http://vlad.dulea.ro
12. Andrei Cismaru www.andreicismaru.ro
13. Auras Mihai Geambasu www.aurasmihai.ro
14. Bogdan Constantinescu http://blog.bogdanliviu.com
15. Calin Pascu http://www.calinpascu.ro/

Eu nu voi putea participa la acest prim eveniment (am concert la Constanta), dar Mircea va fi persoana de contact la fata locului si se va ocupa de relatia cu adversarii in calitate de capitan de echipa. Avem echipament de joc, sper ca in curand sa punem si numere pe tricouri.

Echipa Bloggerilor

6 Responses to Echipa bloggerilor – lot si primul meci

  1. newdada says:

    Toti imi sunteti dragi, dar cum numarul meu norocos este 7, eu o sa va tin pumnii la toti si in special numarului 7!

  2. Make says:

    @newdada la fix, eu tocmai nu ajung, am concert la Constanta :))

  3. Dana says:

    Majorete aveti? 😀

  4. ruxa says:

    fortza, bloggerii!
    (asa se cheama echipa? nu tu un FC Scriem Bine sau SEO Team sau asa ceva!?)

  5. Make says:

    @Dana n-avem, da’ daca ploua, nici nevoie n-avem :))
    @Ruxa Nu facem SEO, facem deposedari, pase, suturi 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *